Szpital Specjalistyczny Ducha Świętego w Sandomierzu włączył się do akcji „Dzieciństwo bez Przemocy”
Dzieciństwo bez Przemocy to coroczna ogólnopolska kampania, która mobilizuje społeczeństwo do ochrony dzieci przed przemocą i budowania bezpiecznego, wspierającego dzieciństwa. W ramach włączenia się do akcji oraz w geście poparcia dla organizatorów, w środę, 19 listopada przy wejściu głównym do Szpitala Specjalistycznego Ducha Świętego w Sandomierzu stanęło stoisko promujące akcję. Były czerwone balony, serca, maskotki oraz okolicznościowe plakaty i poradniki.





Małgorzata Surowiec – nowa Pielęgniarka Naczelna w Szpitalu w Sandomierzu
Zachęcamy do wypełniania anonimowej ankiety
Wysoka jakość leczenia – ginekologia onkologiczna w Szpitalu w Sandomierzu